Życzenia świąteczne dla dzieci z szkoły w Francji.

Data: 29 grudnia, 2020

Tradycją uczniów naszej szkoły jest wysyłanie kartek świątecznych do zaprzyjaźnionej z wolontariatem szkolnym grupy uczniów z Francji. W tym roku ze względu na pandemię nie mogliśmy wysłać kartek tradycyjna pocztą. Na lekcji religii online, wszystkie klasy 1-3 pod opieką pani Renaty wykonywały kartki świąteczne oraz życzenia w języku francuskim. Do akcji włączyli się również wolontariusze z naszej szkoły.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich uczniów udało się wysłać drogą elektroniczną 105 kartek z życzeniami świątecznymi. Za ogromne zaangażowanie w akcję bardzo dziękujemy wszystkim uczniom.

W poniedziałek otrzymaliśmy życzenia oraz list od księdza i nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły i parafii.

Kartki1

Kartki2

Kartki4