Życzenia dla naszych nauczycieli

Data: 18 października, 2022

13 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor, Dorota Cieśla, która pasowała nowo przybyłe w tym roku szkolnym dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej nr 5. Następnie pani Magdalena Kołodziej przedstawiła Samorząd Uczniowski. Po złożonym przez samorząd ślubowaniu, uczniowie, wyróżniający się zachowaniem, aktywnością i dobrymi wynikami w nauce, wpisali się do Księgi Patrona. Akademię zakończyła część artystyczna przygotowana przez klasę 5b integracyjną i zespół Piccolo z 6a pod kierunkiem pani Beaty Adamczyk, Katarzyny Łukaszewskiej oraz pani Marioli Tomańskiej. Uczniowie zaprezentowali żartobliwe wiersze i podziękowali swoim nauczycielom za trud wkładany w ich nauczanie i wychowanie.