ZWYCIĘSTWO DRUŻYNY DZIEWCZĄT UKS „PIĄTKA”

Data: 15 stycznia, 2012

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy drużyna dziewcząt UKS „Piątka”. Piątek 13-tego był szczęśliwym dniem dla naszej drużyny. Podopieczne Krzysztofa Cnotliwego pokonały drużynę UKS „Olimpijczyk” 70:32. Od początku meczu na parkiecie dominowała drużyna UKS „Piątka”, która po pierwszej kwarcie wygrywała (11:5). W drugiej kwarcie dziewczyny powiększyły swoja przewagę i tę część meczu wygrały (27:6). Trzecia kwarta zakończyła się wynikiem (20:10). Czwarta kwarta miała wyrównany przebieg, gdyż zakończyła się nieznacznym zwycięstwem (12:11). Należy podkreślić, że dziewczyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony pokazując niemałe umiejętności techniczne. Każda z dziewcząt dołożyła swoją cegiełkę do zwycięstwa za co należą się im słowa uznania. Drużyna UKS „Piątka” występuje w Wielkopolskiej Lidze Młodziczek Młodszych i po rundzie zasadniczej zajmuje I miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze. Drużynie, a także trenerowi Krzysztofowi Cnotliwemu gratulujemy!

UKS „Piątka” – Olimpijczykiem Ostrów Wlkp. 70:32. Kwarty : I – 11:5, II – 27:6, III – 20:10, IV – 12:11 . UKS “Piątka” : Weronika Hipp – 14, Weronika Kania i Natalia Benedykcińska – po 13, Laura Wawrzyniak – 9, Wiktoria Piotrowska – 8, Weronika Kasprzak – 6, Gabriela Osada – 4, Wiktoria Jakubowicz – 2, Anna Walczak -1; grały także : Natalia Jarczak i Anna Sówka.