Zwiedzali naszą szkołę – Drzwi Otwarte

Data: 19 stycznia, 2020

W piątek 17 stycznia 2020 roku nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla kandydatów na uczniów i ich rodziców.

Wszystkich gości bardzo serdecznie powitała pani dyrektor Dorota Cieśla, która zaprezentowała zgromadzonym bogatą ofertę edukacyjną placówki. Przybyłym gościom pokazaliśmy jak pracujemy i współpracujemy w procesie nauczania i wychowywania naszych uczniów. Zaprezentowaliśmy również efekty tych działań jakimi są sukcesy szkoły na polu nauki, sportu czy integracji.

Nasi mali goście mogli wziąć udział w wielu warsztatach, które rozwijały ich wyobraźnię, kulturę fizyczną oraz pozwalały w przyjazny sposób zdobyć nową wiedzę. Dzieci mogły nauczyć się robić postaci z balonów i otrzymały niepowtarzalny makijaż z kolorowych farb. Warsztaty plastyczne, w trakcie których liczyła się sprawność manualna, cieszyły się dużym powodzeniem. Każdy mógł spróbować swych sił przy produkcji ręcznie wyrabianej biżuterii. Aby rozruszać odrobinę szare komórki, zorganizowaliśmy warsztaty języka angielskiego oraz układania puzzli. Zaproponowaliśmy również szereg zabaw ruchowych i tanecznych a także warsztaty pierwszej pomocy.

 Dla dorosłych gości przygotowaliśmy wiele informacji, które pomogą w wyborze placówki edukacyjnej dla ich pociech. Rodzice chętnie zwiedzali szkołę oraz rozmawiali z nauczycielami, którzy dzielili się swoją wiedzą, spostrzeżeniami i doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Czas mijał bardzo szybko, a przyszli uczniowie i ich rodzice mogli się przekonać, że nasza szkoła jest bardzo przyjazna dziecku i sprzyja jego rozwojowi na najwyższym poziomie.

 Do zobaczenia we wrześniu!