Zmagania klas integracyjnych w Kobylej Górze

Data: 22 maja, 2012

17 maja br. klasa III b integracyjna, odpowiadając na zaproszenie na Zmagania Klas Integracyjnych organizowane przez Szkołę w Hanulinie, wybrała się na Stanice Harcerską „Watra” w Kobylej Górze. Od początku wszyscy uczestnicy dali się wciągnąć w niesamowitą atmosferę. Ugoszczono piciem i jadłem do wtóru harcerskiego ogniska, a po strawie cielesnej uraczono strawą duchową w postaci przedstawienia. Następnie podzielono każdą drużynę na pół. Jedni wykazywali się artystycznie, drudzy ruszyli w las wykonywać ciekawe zadania. Wszyscy jednakowo uraczeni krajobrazami wzgórz ostrzeszowskich zjedli grochówkę, by na sam już koniec każda drużyna mogła odśpiewać przygotowaną przez siebie piosenkę o tematyce leśnej. Pełni wrażeń i wspomnień uczniowie klasy integracyjnej wrócili do Ostrowa.