Zioła, ziółka, polne kwiaty…

Data: 22 listopada, 2019

Taki temat towarzyszył konkursowi plastycznemu 24. Festiwalu Dziecięcego o Tematyce Ekologicznej Krotoszyn 2019. Temat spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Spośród nadesłanych prac jury – w składzie Kamilla Żaruk, Mariola Hałas i Beata Ulbrych – nagrodziło oraz wyróżniło prace w czterech kategoriach wiekowych: 3-6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat oraz 13-15 lat. Podsumowanie konkursu miało miejsce 20 listopada br. w Galerii “Refektarz” w Krotoszynie, z licznym udziałem przedstawicieli naszej szkoły. Wielki sukces w konkursie w kategorii wiekowej 7-9 lat odnieśli bowiem uczniowie “Piątki”, zdobywając aż 9 z 13 nagród w tej kategorii! Otrzymali je:

– Zuzanna Buta, Olaf Gąsior, Jakub Konieczny, Karina Malecha i Hanna Żurawka z klasy 2a (nauczyciel: Beata Olszak);

– Wiktor Kaik z klasy 2b (nauczyciele Lucyna Łukomska i Małgorzata Moneta-Molska);

– Kacper Jackowski i Stanisław Jankowiak z klasy 2c (nauczyciel: Anna Karpińska);

– Zofia Urban z klasy 2c, (nauczyciele: Anna Dorociak i Magdalena Kołodziej).

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!