Zimowisko 2020

Data: 10 lutego, 2020

Aktywnie spędzaliśmy czas od 3 do 7 lutego. Było miło i wesoło w szkole i poza szkołą. Zajęcia profilaktyczne rozpoczynały dzień, tematyka to “Alkohol i papierosy” – nie uzależniamy się. Były rysowanki, wyścigi, zabawy, każdy świetnie się bawił. W bajkolandzie dzień pierwszy spędzony, każdy wyszedł pozytywnie zmęczony i zadowolony. W drugim dniu fitness klub na nas czekał a trener personalny na kondycję naszą nie narzekał. Były bieżnia, rowerki, ciężary i trampoliny oraz zajęcia ciągnięcia liny. Po powrocie do szkoły graliśmy i na obiad czekaliśmy. W trzecim dniu lodowisko czekało. Wszyscy jeździli śmiało.. Potem powrót do szkoły i zabawy sportowe, tory przeszkód czekały gotowe. Następny dzień to Kino Komeda, “Doktor Dolittle” i jego gromada. Film uczący, ciekawy, wesoły, miły był powrót do szkoły. Ostatni dzień to wyjazd do Parku Wodnego, nie zabrakło z nas ani jednego. Zjeżdżalnie, jacuzzi, bicze, pływanie, to było nasze jedyne zadanie. Na zakończenie poduszki, medale i pamiątkowe zdjęcia, które przypomną nam mile zajęcia.