Zielona Szkoła – Giewartów

Data: 11 czerwca, 2017

W dniach 31 maja – 2 czerwca br. klasy II b integracyjna i III c wraz z wychowawczyniami panią Lucyną Łukomską, Małgorzatą Monetą – Molską , Elżbietą Frąszczak i Joanną Zemską  oraz przy pomocy mam pani Małgorzaty Mielcarek i Moniki Jamroszczyk, a także SUO Pauliny Poczty  brały udział w Zielonej Szkole na terenie ośrodka Sun Sport w Giewartowie. Był to czas wyzwań, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Pod opieką instruktorów prze całe trzy dni nasi uczniowie aktywnie spędzali  czas, uczyli się samodzielności i na każdym kroku dowiadywali się czegoś nowego o sobie i o kolegach. Wśród przygotowanych dla nich zajęć nie zabrakło parku linowego, pajęczyny, baloniady, jazdy na gokartach i hulajnogach, tańcy, plażingu, zajęć malarskich, podchodów i szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Jedyne ograniczenia jakie były istniały w naszych głowach. Każdy znalazł coś dla siebie. W  Dniu Dziecka instruktorzy poprzebierani za bohaterów bajek przygotowali mnóstwo dodatkowych atrakcji. Przez cały ten dzień po ośrodku też krążył tajemniczy Jemioł, którego dzieci szukały. Trzy dni minęły bardzo szybko. Pogoda dopisała, są już plany na następny rok – tym razem na dłuższą eskapadę.