Zespół wokalny „Rozśpiewane Maluchy” wystąpił dla emerytów

Data: 10 marca, 2013

W środę, 6 marca 2013r. w restauracji „Mleczna Perła” odbyło się uroczyste spotkanie nauczycieli ostrowskiej Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego. Wszystkich gości powitała przewodnicząca, p. Teresa Zemska. Spotkanie nawiązywało do zbliżającego się Dnia Kobiet. Uczniowie naszej szkoły mieli zaszczyt  przygotowania części artystycznej. Zespół wokalny „Rozśpiewane Maluchy” prowadzony przez p. Irenę Treskę zaprezentował kilka piosenek ze swojego repertuaru; nie zabrakło również tańca i utworów instrumentalnych. Jako solistki wystąpiły: Maja Krawczyk- kl. Ic, Agata Sztukowska- kl. III a, Marta Kryjom- kl. III a, Zuzanna Świdurska- kl. III a oraz Wiktoria Ratajczak- kl. I c. Publiczność doceniła występ obdarowując zespół wielkimi brawami. Na wszystkich małych artystów czekała słodka niespodzianka. To miło, że swoim śpiewem możemy nieść radość innym.