ŻEGNAMY LATO NA ROK – V FESTIWAL SPORTU

Data: 10 września, 2017

W minioną sobotę na terenie zalewu Piaski – Szczygliczka odbył się po raz czwarty Festiwal Sportu. Podczas tej imprezy zaprezentowały się wszystkie kluby sportowe działające na terenie Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Tak jak w minionych latach w przedsięwzięciu tym wziął udział Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” działający przy Szkole Podstawowej nr 5. UKS „ Piątka” na specjalnie przygotowanym stoisku zaprezentował okazałe puchary, trofea, a także osiągnięcia sportowe, a dziewczynki i chłopcy reprezentujący klub wzięli udział w treningu pokazowym z udziałem koszykarzy BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI. Wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów a przede wszystkim spotkanie z koszykarzami zostanie na długo w pamięci młodych sportowców.