Zdobywamy nagrody i wyróżnienia

Data: 29 listopada, 2017

22 listopada br. w Galerii Refektarz w Krotoszynie, nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego 22 Festiwalu Dziecięcego o Tematyce Ekologicznej. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Co piszczy w trawie” i zgromadziła bardzo dużo ilość prac przesłanych z całej Polski.  Jury w składzie Paweł Mizera, Beata Ulbrych, postanowiło nagrodzić i wyróżnić  52 autorów.  Bardzo nam miło, iż wśród nagrodzonych byli uczniowie naszej szkoły.

Szymon Pietrasik klasa Ia opiekun Anna Dorociak, Magdalena Kołodziej

Antonina Jurek klasa III b opiekun Lucyna Łukomska, Małgorzata Moneta –Molska

Karol Marczak klasa III b opiekun Lucyna Łukomska, Małgorzata Moneta –Molska

Maciej Kubiak klasa III b opiekun Lucyna Łukomska, Małgorzata Moneta –Molska

Antonina Urban klasa III a opiekun Beata Olszak

Julia Cieszyńska klasa VI a opiekun Iwona Szwarczyńska

W pierwszej części spotkania członkowie komisji podziękowali uczestnikom za udział w konkursie i  wręczyli  nagrody oraz wyróżnienia. Podkreślono, że wszystkie nadesłane prace były bardzo ciekawe, wyróżniały się znajomością tematu oraz odpowiednim doborem technik plastycznych.  Następnie wszyscy zgromadzeni udali się na wystawę, na której przedstawiono prace laureatów. Dodatkową niespodzianką dla wszystkich dzieci był słodki poczęstunek ufundowany przez organizatorów.

Warto zaznaczyć, iż 23.11 br. został również rozstrzygnięty  Powiatowy Konkurs  Plastyczno-Literacki „Opowiadanie i bajanie” zorganizowany przez MDK w Ostrowie Wlkp. W konkursie tym uczennica klasy IIIb  Antonina Jurek zdobyła  wyróżnienie.

Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jury w składzie Paweł Mizera i Beata Ulbrych, po obejrzeniu wszystkich prac postanowiło nagrodzić i wyróżnić 52 autorów prac (protokół obrad jury w załączniku powyżej). Wręczenie nagród i wyróżnień oraz wystawa prac małych artystów odbyły się w środę 22 listopada w Galerii Refektarz KOK. Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia klikając na zdjęcie poniżej.