Zbiórka karmy dla Ostrowskiego Stowarzyszenia Miłośników Zwierząt

Data: 13 maja, 2020

1 marca w naszej szkole ogłosiliśmy zbiórkę karmy dla Ostrowskiego Stowarzyszenia Miłośników Zwierząt. Miała ona trwać cały miesiąc, niestety wybuch epidemii pokrzyżował nasze plany. Okazało się jednak, że nie ma rzeczy niemożliwych i zaledwie 11 dni zbiórki wystarczyło na zebranie blisko 300kg karmy dla kotów i psów, którą dziś z przyjemnością przekazaliśmy na rzecz Stowarzyszenia. Za zaangażowanie w zbiórkę, a przede wszystkim za pomysł należą się podziękowania dla naszych uczennic i uczniów z klasy 1a: Wiktor Dusza i Wojciech Musielak, a z 5c: Amelia Chwiłkowska i Lena Dusza oraz ich rodziców 🙂

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w zbiórkę. Bez was nie było by samochodu pełnego kociego i psiego jedzonka.

Dla kotów zebraliśmy 20,37 kg karmy mokrej oraz 23,4kg karmy suchej, a dla psów 58,785kg karmy mokrej, 173,4kg karmy suchej a także 6 paczek psich przysmaków oraz miskę.

Razem daje to ponad 275kg karmy. Wszystkim kocim i psim przyjaciołom serdecznie dziękujemy!