“ZAŚPIEWAJMY MALEŃKIEMU”

Data: 20 stycznia, 2015

W poniedziałek 19 stycznia w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się I Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek – “Zaśpiewajmy Maleńkiemu”. Wszystkich zgromadzonych powitała Dyrektor Szkoły Małgorzata Lubojańska oraz szkolny chór prowadzony przez p. Krystynę Tomalkiewicz. W świątecznej scenerii i miłej atmosferze popłynęły dźwięki pięknych kolęd      i pastorałek w wykonaniu uczniów ostrowskich szkół. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy II a Jakub Zieleziński, który w kategorii klas I – III otrzymał wyróżnienie oraz Agata Sztukowska z klasy V c. Każdy solista otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek. Po udanych prezentacjach na wszystkich czekał słodki poczęstunek i chwila relaksu. Gratulujemy.