“Zaśpiewajmy Maleńkiemu”

Data: 25 stycznia, 2016

W poniedziałek, 11 stycznia 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 11, w świątecznej atmosferze, odbył się II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy Maleńkiemu”. Prezentacjom przysłuchiwali się zaproszeni goście: Proboszcz Parafii p.w. Najświętszego Zbawiciela Ks. Prałat Bogusław Lamenta, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu p. Dariusz Dębicki, Przewodniczący Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11 p. Tomasz Ogórek. W konkursie wzięło udział 15 solistów z klas    I – VI szkół podstawowych, którym towarzyszyli nauczyciele oraz rodzice. Komisja konkursowa             w składzie: p. Lidia Wojciechowska, p. Monika Walczak doceniła występy wszystkich młodych artystów. Nasza szkołę reprezentowała Maja Krawczyk z kl. IV c, otrzymując wyróżnienie za wykonanie pastorałki “Tobie, Mały Panie”. Iga Dolata z kl. III a zaśpiewała “Małą pastorałkę”, również zdobywając wyróżnienie. Gratulujemy!