Zagłosuj na zadanie z Budżetu Obywatelskiego!

Data: 30 października, 2023

Nasza szkoła wzorem roku ubiegłego, stara się pozyskać fundusze na doposażenie małej świetlicy szkolnej z Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Jednak, aby nam się to udało niezbędne jest zaangażowanie całej społeczności szkolnej, naszych rodzin i przyjaciół, dlatego prosimy o Państwa głosy. Znajdziecie nas pod numerem 10 w zadaniach edukacyjnych “Świetlica na 5! – zakup wyposażenia do świetlicy działającej w Szkole Podstawowej nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim”.  

Zachęcamy również do głosowania na numer 24 “Festyn dla dzieci z okazji Dnia Dziecka” w kategorii zadania rewitalizacyjne, gdzie również złożyliśmy pomysł, aby cała społeczność ostrowska mogła cieszyć się tym dniem w parku.  

Głosować można od 20 października do 19 listopada 2023 roku.

Link do głosowania online: https://ostrow.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski