„Zadania z matematyki mogą być przyjemne” – warsztaty z wykorzystaniem tablicy interaktywnej

Data: 21 stycznia, 2014

17 stycznia br. w godzinach popołudniowych odbyły się kolejne warsztaty z serii ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ Z PIĄTKĄ. Na spotkaniu dzieci wykorzystując tablice interaktywne i komputery bawiły się zadaniami matematycznymi, rysowały, rozwiązywały łamigłówki. Każdy miał możliwość samodzielnego korzystania z tablicy multimedialnej i komputera. Wspólnie bawiliśmy się licząc gwiazdki, odszukując pary–nie do pary, zgadując odgłosy zwierząt, malując na ekranie, dopasowując i nazywając podstawowe kształty i …

Zabawom nie było końca, tylko żal było opuszczać szkołę.

Zajęcia przygotowały i przeprowadziły panie: Iwona Matyaszczyk, Aneta Marciniak i Joanna Zemska. Bardzo dziękujemy wolontariuszkom: Hani, Bognie i Natalii (z klasy VI a) oraz absolwentkom Karolinie i Magdzie.

Zapraszamy za dwa tygodnie.