Z wizytą w przedszkolu

Data: 20 maja, 2013

Dnia 14 maja uczniowie klasy IA wraz z wychowawczynią Beatą Olszak oraz mamą uczniów – Emilią Cieszyńską, odwiedzili Przedszkole Nr 9 im. Misia Uszatka przy ul. Jana Brzechwy 2 w Ostrowie Wielkopolskim. Przybyliśmy tam na zaproszenie Małgorzaty Kierzkowskiej, jednej z nauczycielek edukacji przedszkolnej w tamtejszej placówce. Celem naszej wizyty było obejrzenie pięknego przedstawienia w wykonaniu przedszkolaków. Tematem tej barwnej  inscenizacji było pożegnanie zimy i powitanie upragnionej wiosny. Mali aktorzy w kolorowych strojach wcielili się m.in. w role kwiatów, żabek, bocianów, zajączków. Występy tak bardzo spodobały się naszym dzieciom, że oglądały je z zapartym tchem. Na zakończenie nie zabrakło oczywiście braw i słodkiego poczęstunku. Mamy nadzieję, że nie była to nasza ostatnia wizyta w tym przedszkolu.