Z wizytą u Misia Uszatka

Data: 21 listopada, 2013

W czwartek 14 listopada uczniowie kasy I a i II a pod opieką wychowawców: p. Ireny Treski, p. Beaty Olszak oraz mamy – p. Karoliny Laske udali się z wizytą do Publicznego Przedszkola nr 9 im. Misia Uszatka, mieszczącego się przy ul. Jana Brzechwy 2. Chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia. Dzieci z trzech grup 5 – i 6 – latków przygotowały przedstawienie pt. „Jarzynki babci Balbinki”. Były recytacje, piosenki oraz piękna scenografia i ciekawe stroje aktorów. Z zainteresowaniem obejrzeliśmy spektakl, nagradzając maluchów wielkimi brawami. Przekonaliśmy się, że warzywa są bardzo zdrowe, mają dużo witamin i powinny być jednym ze składników naszego codziennego jadłospisu. Na zakończenie panie poczęstowały nas smacznymi jabłuszkami. My również przygotowaliśmy dla maluchów słodkie niespodzianki. Za zorganizowanie spotkania dziękujemy paniom: Małgorzacie Kierzkowskiej, Monice Ratajczak, Hannie Boczek, Sławomirze Perz, Annie Wiertelak i Katarzynie Kurdziel. Była to również okazja do odwiedzenia swojego przedszkola oraz nauczycieli, którzy tak niedawno sprawowali opiekę nad naszymi uczniami. Czekamy na rewizytę.