Z piratami dookoła świata – klasa I a na pierwszej wycieczce

Data: 10 czerwca, 2014

Wreszcie nadszedł długo oczekiwany dzień – 6 czerwca – dzień naszej pierwszej wycieczki szkolnej. Wstaliśmy wcześnie rano i udaliśmy na miejsce zbiórki. Radośnie pożegnaliśmy się z rodzicami i ruszyliśmy w drogę, do miejscowości Kościan, gdzie mieści się Park Rekreacyjny „Nenufar Club”. Kiedy dotarliśmy na miejsce, czekał na nas smakowity obiadek i półtorej godziny wspaniałej zabawy na dwóch placach. Następnie wzięliśmy udział w programie dla dzieci „Z piratami dookoła świata”. Celem tego programu było poszukiwanie zaginionego skarbu. Towarzyszyli nam piraci, Chinki oraz Indianie. Poznaliśmy słynne budowle świata, charakterystyczne domki ze znanych nam bajek. W końcu odnaleźliśmy skarb, podzieliliśmy się nim, a za odwagę i skuteczność wszyscy otrzymali Dyplom Poszukiwacza Skarbu. Zakończeniem wspaniałej przygody było Mini Disco Show czyli taniec z lalką. Potem był czas na kupno pamiątek i lody dla ochłody. To była wspaniała przygoda i dzień niezapomnianych wrażeń. Oprócz naszej pani, towarzyszyli nam rodzice:  p. Anna Gąsiorek, p. Karolina Laske, p.Kamila Konieczna oraz p. Piotr Kamzol.