Z LEKTURĄ ZA PAN BRAT

Data: 4 marca, 2018

W czwartek 01.03.2018 roku w Szkole Podstawowej nr 13 im. Stefana Rowińskiego odbył się MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O LEKTURZE „Z LEKTURĄ ZA PAN BRAT” dla klas I-III. Do konkursu przystąpili uczniowie naszej szkoły, którzy zostali wyłonieni  poprzez eliminacje klasowe i szkolne.

Klasa I a Marta Kozłowska -Anna Dorociak

Klasa Ic Mikołaj Łakomy- Beata Grzęda

Klasa IIa Zofia Bogusławska-Małgorzata Jędrzejak

Klasa IIa Stefan Sójka- Małgorzata Jędrzejak

Klasa IIIc Joanna Różanek-Ewa Kaczmarek

Klasa IIIb integracyjna Lena Dusza-Lucyna Łukomska, Małgorzata Moneta-Molska

Organizatorzy przygotowali dla uczniów  zadania, które nie tylko w szczegółowy sposób sprawdzały znajomość treści lektur, ale również dawały możliwość oceny swoich wiadomości i umiejętności.

Klasy pierwsze najpierw wykonywały zadania w formie zabawowej, a następnie uczniowie z największą ilością punktów odpowiadali na losowo zadawane pytania.

W tym samym czasie klasy drugie i trzecie rozwiązywały test, który dotyczył wiedzy z lektur poznanych na danym poziomie kształcenia.

Bardzo nam miło, że laureatką konkursu została

Lena Dusza z klasy IIIb integracyjnej, zdobywając trzecie miejsce.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!