XVIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY KLAS I-III “Woda – źródło życia na Ziemi”

Data: 27 kwietnia, 2014

22 kwietnia, w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się międzyszkolny konkurs ekologiczny. Naszą szkołę reprezentowała 3 osobowa drużyna odpowiedzialna za rozwiązanie testu sprawdzającego szeroką wiedzę na temat: Woda – źródłem życia na Ziemi oraz 7 – osobowa grupa przygotowująca: plakat tematyczny, piosenkę, przysłowia związane z wodą oraz uczestnicząca w zadaniach sprawdzających wykorzystanie wiedzy w praktyce.

Nasza szkoła zajęła I miejsce, a o wyniku zadecydowała liczba zdobytych punktów. Dyrektor SP nr 9, Łukasz Mikołajczyk wręczył uczniom nagrody i dyplomy oraz nauczycielom podziękowania. Podczas podsumowania dzieci miały okazję obejrzeć inscenizację teatralną, przygotowaną przez uczniów klas III, nawiązującą do tematu ekologii. Los sprawił, że za organizację przyszłorocznej edycji konkursu odpowiadać będzie Szkoła Podstawowa nr 13.

Pragniemy podziękować wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie do konkursu. Gratulujemy sukcesu młodym ekologom !

W skład drużyny wchodzili:

– Olga Grobelna z klasy I d – opiekun Małgorzata Jędrzejak,

– Antoni Lewicki z klasy II c – opiekun Anna Karpińska,

– Gabriela Kempińska z klasy III c – opiekun Ewa Kaczmarek.

W skład grupy wchodzili uczniowie klasy II c:

– Julia Kociemba

– Majka Krawczyk

– Wiktoria Ratajczak

– Krzysztof Mruk

– Bartek Nawrocki

– Dominik Rosik

– Miłosz Sommer