XVII SZKOLNY DZIEŃ MUZYKI

Data: 7 listopada, 2011

Tegoroczny koncert z okazji Szkolnego Dnia Muzyki miał inny charakter, niż zwykle. Poświęcony był nauczycielom i pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dnia 13 października 2011r. w sali gimnastycznej zgromadziła się cała społeczność uczniowska wraz z Gronem Pedagogicznym. Wszystkich gorąco powitała Pani Dyrektor szkoły- Dorota Cieśla. Do złożonych życzeń dołączono kilka muzycznych perełek, w wykonaniu uczniów naszej szkoły, którzy rozwijają swoje talenty i umiejętności w Zespole Szkół Muzycznych, w czasie zajęć pozalekcyjnych w naszej szkole i poza nią. Zaprezentowali się: zespół wokalny klas III, Natalia Stodolna (gitara klasyczna), Julia Szczepaniak (fortepian), Kacper Kaczmarek (akrodeon), Bartosz Kaczmarek (fortepian), Krzysztof Zieliński (skrzypce), Konstancja Radiczew (taniec nowoczesny), Konstancja Przybyłowicz (śpiew). Koncert prowadziły: Natalia Bestian i Anna Majewska.

Nad organizacją koncertu czuwali nauczyciele: Jan Gajny, Irena Treska, Iwona Szwarczyńska, Ewa Kaczmarek.