XVII KONKURS AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY POWIATU OSTROWSKIEGO

Data: 30 maja, 2016

W niedzielę 22 maja 2016r. w ramach Festynu Rodzinnego, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Konferencji św. Wincentego a’ Paulo w Parku Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim, odbył się XVII Konkurs Amatorskiej Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Powiatu Ostrowskiego o Puchar Starosty Ostrowskiego. Do konkursu zgłosiło się wielu solistów i zespołów z terenu Powiatu Ostrowskiego. Naszą szkołę reprezentował Szkolny Chór Dziecięcy „GAMA” oraz soliści: Maja Krawczyk z kl. IV c i Olga Kasprzak z kl. III a, pracujący pod kierunkiem p. Ireny Treski. Prezentacje chóru oraz solistów były bardzo udane. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na wyniki konkursu. Wielka była nasza radość, kiedy usłyszeliśmy, że Chór “Gama”, w tak krótkim czasie osiągnął kolejny sukces –   I miejsce w swojej kategorii. Puchar Starosty Ostrowskiego odebraliśmy z rąk Starosty      p. Pawła Rajskiego. 

Gratulujemy muzycznym talentom! Zapraszamy do śpiewania!