XIV MIEDZYGMINNY KONKURS “MISTRZ ORTOGRAFII”

Data: 15 stycznia, 2012

 „Błąd w mowie i piśmie to jak brzydka plama  na fotografii matki którą kochasz” – JANUSZ KORCZAK

12 stycznia 2012 roku  odbył się pierwszy etap Konkursu Mistrz Ortografii. Uczniowie klas IV-VI zmierzyli się z trudnościami ortograficznymi w dyktandzie pt. „ Nowy lokator”.   W eliminacjach szkolnych wzięło udział 31 uczniów, do drugiego etapu zakwalifikowało się 14 osób: Mateusz Pałat, Arkadiusz Frąszczak, Kacper Kaźmierczak, Arkadiusz Brudło, Filip Gembala, Aleksander Gynter, Konrad Tetrzona, Natalia Bestian, Konrad Klusak, Julia Szczepaniak, Anna Malinowska, Mikołaj Leki, Gabriela Zachwyc, Krzysztof Zieliński. Uczniowie zostali przygotowani przez: Monikę Wawrzyniak, Katarzynę  Łukaszewską, Agnieszkę Organistę, Małgorzatę  Szczepaniak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach konkursu!