XIV KONKURS AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR STAROSTY OSTROWSKIEGO

Data: 12 maja, 2013

3 maja 2013 r. podczas Festynu Rodzinnego w Parku Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbył się XIV KONKURS AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY POWIATU OSTROWSKIEGO O PUCHAR STAROSTY OSTROWSKIEGO.

W przesłuchaniach konkursowych naszą szkołę reprezentował Chór Dziecięcy „Gama” oraz solistki: Marta Kryjom, Agata Sztukowska i Zuzanna Świdurska, pracujące pod kierunkiem Ireny Treski. Dzieci zaprezentowały popularne piosenki, które w deszczowy nastrój panujący tego dnia wprowadziły trochę słońca. Po występie chór i soliści otrzymali z rąk Organizatora pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na ogłoszenie wyników. W kategorii młodszej klas I-III uczennica naszej szkoły Agata Sztukowska – kl. IIIa zdobyła III miejsce oraz pamiątkową statuetkę. Gratulujemy sukcesu!