XIII Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy

Data: 17 marca, 2018

W Szkole Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy skierowany do uczniów szkół podstawowych. Test składał się z dwóch części. W pierwszej znajdowały się pytania otwarte, na rozwiązanie których uczniowie mieli trzydzieści minut. Druga część polegała na pracy z pilotami i tablicą interaktywną. Udział w konkursie wzięli uczniowie wszystkich szkół podstawowych naszego miasta. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas szóstych Mateusz Cieszyński (VIB), Krzysztof Mruk (VIc), Bartosz Nawrocki (VIC). Uczestnicy musieli wykazać się ogromną wiedzą z nauk przyrodniczych (fizyka, biologia, chemia, geografia).

Dziękujemy !!!

Gratulujemy !!!

Jesteśmy z Was dumni !!!

Krzysztof Mruk – III miejsce

Mateusz Cieszyński – wyróżnienie