X POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY ,,MAGIA ŚWIĄT”

Data: 19 grudnia, 2022

W klimacie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przebiegało dzisiejsze podsumowanie X Powiatowego Konkursu Plastycznego klas I-VIII ,,Święta tuż, tuż – Magia Świąt”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim. Zaproszonych gości przywitała Dyrektor Szkoły, Pani Urszula Twardowska. Po obejrzeniu programu artystycznego, przedstawiono sprawozdanie z posiedzenia komisji, w składzie Renata Sikora – artysta plastyk, Teresa Burkietowicz. Na konkurs wpłynęło ponad 500 prac, z 22 szkół podstawowych powiatu ostrowskiego. W dwóch kategoriach wiekowych – klasy I-III i klasy IV – VIII, wytypowano prace do równorzędnych nagród i wyróżnień.

Również uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy !

Nagrody otrzymali:

Nina Łukaszewska klasa 1 b – opiekun Anna Karpińska, Natalia Telega

Klara Gilicka klasa 2 a – opiekun Beata Olszak

Mikołaj Rosik klasa 2 a – opiekun Beata Olszak

Wyróżnienia otrzymali:

Michał Michalak klasa 1 b – opiekun Anna Karpińska, Natalia Telega

Oskar Janoś klasa 3 a – opiekun Anna Dorociak