Występ chóru szkolnego “GAMA” na Wigilii mieszkańców osiedla „Krępa”

Data: 3 stycznia, 2014

Rada Osiedla Nr 3 „KRĘPA” kolejny raz spotkała się  w naszej szkole, na  uroczystym spotkaniu wigilijnym. Gośćmi uroczystości były także władze samorządowe: Starosta Ostrowski Paweł Rajski, Przewodniczący Rady Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Jarosław Lisiecki, Sekretarz Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Andrzej Baraniak, Seweryn Kaczmarek Radny Sejmiku Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Łukasz Jędrzejak Radny Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego, Katarzyna Kucharska Manager Galerii OSTROVIA,  Starszy Sierżant Wojciech Wojtasiak dzielnicowy  osiedla, Inspektor Roman Szukalski Strażnik Miejski, Jolanta Działoszyńska Dyrektor Osiedlowego Przedszkola,  Maria Kaczmarek Prezes Osiedlowego Stowarzyszenia „Krępianie” oraz Wicedyrektor szkoły Izabela Potasznik. Zgromadzeni przy wigilijnym stole wysłuchali Koncertu Kolęd i Pastorałek w wykonaniu szkolnego chóru dziecięcego „Gama” pod kierunkiem Ireny Treski, z oprawą muzyczną Jana Gajnego. Wśród kolęd były takie, które zaśpiewaliśmy wspólnie. Zabrzmiały wtedy wyjątkowo pięknie. Wszystkich przybyłych koncert naszych małych chórzystów chwycił za serce. Wielką niespodzianką dla wszystkich chórzystów były upominki gwiazdkowe ufundowane przez Galerię „Ostrovia” a wręczone przez Panią  Katarzyny Kucharską. Spotkanie przebiegało w miłej, świątecznej atmosferze.