Wystawa „Mój Pinokio”

Data: 15 listopada, 2015

W Filii nr 7 Biblioteki Publicznej w Ostrowie Wielkopolskim odbywa się wystawa pokonkursowa rozstrzygniętego 26 października konkursu plastycznego na wykonanie kukiełki, przedstawiającej bohatera książki „Pinokio”. W konkursie tym wzięli również udział uczniowie klasy 1a. Pierwsze miejsce w kategorii klas I-III zdobyła Nadia Urbaniak z tejże klasy. Poza tym na wystawie zaprezentowane zostały pace Olka Cerbińskiego, Nikoli Doruch oraz Mai Chmieleckiej, a także uczennicy klasy 2d Olgi Kazowskiej.

Wraz z klasą postanowiliśmy obejrzeć przygotowaną wystawę i w drodze powrotnej z OCK wstąpiliśmy do biblioteki. Przewodnikiem po wystawie była kierownik Filii – pani Renata Szymańska. Dzieci z radością odszukiwały swoje prace, które znalazły się wśród 82 wystawionych.