Wycieczka do Wrocławia

Data: 24 kwietnia, 2016

20 kwietnia 2016 klasy 2d i 3d wraz z wychowawcami i opiekunami odwiedziły Wrocław. Pierwszy przystanek to Afrykarium, w którym dzieci mogły obejrzeć zwierzęta Czarnego Lądu. Wszyscy byli pod wrażeniem ogromnych basenów i akwariów pełnych niesamowitych zwierząt, a przede wszystkim akrylowego 18 metrowego tunelu podwodnego. Następnie uczniowie przeszli się uliczkami Zoo podziwiając innych mieszkańców ogrodu Zoologicznego.
Niewątpliwą atrakcją był kolejny etap wycieczki czyli Wrocławska Manufaktura Cukierków i Lizaków z pokazem produkcji słodkości. Każde dziecko uczestniczyło czynnie w tych warsztatach – samodzielnie wykonało karmelowy lizak. Po zakończeniu tych słodkich czarów nastąpił relaks na wrocławskim Rynku, obiadek i spacer. Pełni radości i uśmiechu wszyscy wrócili w doskonałych humorach do szkoły.