Wybory do Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI już za nami!

Data: 4 października, 2017

3 października 2017 roku odbyły się powszechne, równe oraz tajne wybory wyłaniające władze Samorządu Uczniowskiego oraz pozostałych przedstawicieli społeczności uczniowskiej.
12 kandydatów przygotowało plakaty wyborcze ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów i grono pedagogiczne do głosowania na nich. Każdy uprawniony do głosowania otrzymał kartę z imienną listą kandydatów i oddał swój głos na jednego wybranego przez siebie ucznia.
W wyborach wzięło udział 289 osób, co oznacza, że głosowało 87% uprawnionych do głosowania. Wśród wszystkich głosów oddanych 1 był nieważny. Nad prawidłowym przedbiegiem wyborów czuwały sprawujące opiekę nad Samorządem Uczniowskim panie Izabela Gołdyn i Magdalena Kołodziej.

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018:

Oliwia Kubacka VI c – przewodnicząca (44 głosy)
Stanisław Sępołowicz V c – zastępca przewodniczącej (33 głosy)
Maria Kubacka VI c – zastępca przewodniczącej (32 głosy)
Olga Kazowska IV d
Wiktor Grzegorek IV d
Adam Olejnik IV c
Paweł Szkudlarek IV e
Igor Domagała Va
Nikola Juszczak IV d
Zuzanna Pawlak V a
Krzysztof Marczak IV b