WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W ŚWIETLICY

Data: 11 listopada, 2019

Dnia 30 października b.r. w świetlicy szkolnej odbył się konkurs: „Kultywujemy polskie tradycje”. W konkursie wzięły udział dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej z klas starszych. Spośród dwudziestu ośmiu prac nagrodzonych zostało dziewięć.

Pierwsze miejsce zajęła Zofia Bogusławska z IV a, drugie miejsce przypadło Filipowi Mielnik z II b oraz Lenie Mikołajczyk z IV a, trzecie miejsce ex aequo zajęli: Marika Jąkalska z II a, Piotr Szolc z III a, Hanna Olszak z IV b i Jakub Kłysz z V f. Kreatywność i różnorodność zastosowanych technik plastycznych zdecydowała o przyznaniu wyróżnień, które otrzymali Wiktoria Talaga z III a i Karol Marczak z V b. Jaka jest różnica między dniem Wszystkich Świętych a dniem Zadusznym i dlaczego warto pamiętać o bliskich zmarłych aż do 8 listopada dzieci dowiedziały się od mgr Kariny Brzykcy. Uczniowie chętnie opowiadali też o swoich patronach, czego nas uczą i dlaczego warto ich naśladować.

Konkurs zachęcił uczniów do spędzania w ciekawy sposób czasu w świetlicy szkolnej oraz rozwijania zdolności plastycznych.

Zmobilizujcie się do brania udziału w następnych konkursach, kto nie próbuje ten nic nie zyskujeJ. Wszystkie prace zostały samodzielnie wykonane w świetlicy szkolnej, uznanie dla Was!