Wręczenie nagród w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym.

Data: 3 kwietnia, 2016

30.03.2016 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu laureaci konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów szkół podstawowych odebrali z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty pani Elżbiety Leszczyńskiej zaświadczenia i nagrody. Młodzi, uzdolnieni uczniowie szkół podstawowych zostali wyróżnieni tym zaszczytnym tytułem spośród wszystkich uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego. W tegorocznych konkursach uczestniczyło 42 195 uczniów z 944 szkół podstawowych województwa wielkopolskiego.

Tytuł laureata uzyskało 53 uczniów z Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń naszej szkoły Paweł Szukowski z klasy VId. Gratulujemy sukcesu.

Uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom konkursów przedmiotowych uświetniły występy uczniów klasy perkusji Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu.