Wizyta w Borzęciczkach

Data: 22 marca, 2018

Tradycją wolontariatu szkolnego899 Pomocna Dłoń jest organizowanie w okresie Wielkiego Postu pomocy dla wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Borzęciczkach.

Również w tym roku, dzięki pomocy rodziców i uczniów naszej szkoły, udało się zebrać dary, które w dniu 22 marca zostały przewiezione do Borzęciczek.

Podopieczni Ośrodka w ramach podziękowania przygotowali dla nas część artystyczną, podczas której mieliśmy możliwość podziwiania m.in. sztuki cyrkowej w wykonaniu osób niepełnosprawnych.

Dyrekcja Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Borzęciczkach serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom.

Za okazany dar serca oraz wszelką pomoc wolontariusze naszej szkoły serdecznie dziękują wszystkim uczniom i rodzicom, którzy włączyli się w Akcję. Szczególne słowa podziękowania kierujemy w stronę Pani Justyny Krzyżaniak, Pani Justyny Kazowskiej, które już po raz kolejny zorganizowały pomoc dla Borzęciczek również wśród swoich znajomych.

Pani Annie Gąsiorek dziękujemy za transport w celu przekazania darów.

„Człowiek jest wielki nie przez to co mówi, ale przez to co robi dla bliźniego”.