Wiosenna Piątka

Data: 25 marca, 2015

Wiosna zagościła również w naszej szkole 🙂 W poniedziałek obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny i Dzień Życzliwości. Na dobry początek przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI częstowali uczniów cukierkami oraz życzyli im miłego dnia. Na powitanie wiosny 11 laureatów kolejnej edycji szkolnego konkursu Mam talent zaprezentowało swoje umiejętności:

Jakub Zieleziński (IIa) – śpiew;
Joanna Skoczylas (VId) – śpiew;
Igor Wolicki i Bruno Wojciechowski (IIIa) – taniec;
Jędrzej Walczak (IIId) – gra na instrumencie;
Jan Gąsiorek (IIa) – recytacja;
Marta Żyłka (Vd) – praca plastyczna;
Emilia Perlińska (IIa) – praca plastyczna
Marta Przewoźna (IIId) – praca plastyczna oraz
Ewa Kobylańska (IId) i Ada Kobylańska (Va) – taniec.

Uczniowie każdej klasy zaprezentowali również piękne i kolorowe Panie Wiosny.
Nie zabrakło także stracha na wróble i wiosennej pszczółki. Po prezentacji uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, gdzie przygotowali pyszne wiosenne kanapki i przekąski.

Uczniowie klas I-III również wspólnie uczcili nadejście wiosny. Tego dnia wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, by wziąć udział w konkurencjach sportowych oraz zaprezentować swoje talenty. Były radosne tańce i piosenki. Przedstawiciele klas przebrali się za Panią Wiosnę. Nie zabrakło także Marzany. W wesołym nastoju przywitano nową porę roku.