„Wielki Charytatywny Maraton Zumba Fitness”

Data: 27 listopada, 2016

W czwartkowe popołudnie w hali sportowej naszej szkoły odbył się „Wielki Charytatywny Maraton Zumba Fitness” dla nienarodzonej jeszcze Michalinki, którą zaraz po urodzeniu czeka operacja serduszka. Imprezę poprowadziło liczne grono instruktorów zumby: Izabela Kusza, Asia Kanicka, Daria Krakowska, Kinga Jaworska oraz Marika Wojtowicz-Puchalska. Przede wszystkim jednak podziękowania należą się wszystkim uczestnikom maratonu, którzy przybyli w liczbie 100 osób. Akcję koordynowały dyrektor SP 5 Dorota Cieśla oraz nauczyciel SP 5 Magdalena Kołodziej, oprawę medialną zapewniła Kinga Bartczak. Upominki dla uczestników przygotowała Pani Monika Kulas „Prezenciarnia Monidka” oraz firma „Oriflame”.

Impreza pozwoliła zasilić rachunek na leczenie kwotą 1355,01zł.

Serdeczne podziękowania kieruję w stronę Państwa Lidii i Darka Płókarzów LDA TRANSKONCERT za oprawę muzyczną, światła i podest. To już nasza czwarta wspólna zumba charytatywna! Patronatem medialnym imprezę objęły Radio Eska.