Wielka Zumba dla Wojtusia

Data: 12 lutego, 2016

Ponad 300 osób przybyło w czwartek do hali sportowej naszej szkoły  by wziąć udział w „Zumbie dla Wojtusia”.

Po sukcesie „Zumby dla Matyldy” postanowiliśmy  pójść za ciosem i zorganizować kolejny maraton zumby na szczytny cel – tym razem dla nienarodzonego jeszcze Wojtusia Portasiaka, którego zaraz po urodzeniu czeka operacja serduszka.

W czwartkowy wieczór wszystkich przybyłych do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w imieniu organizatorów przywitały Magdalena Kołodziej i Izabela Potasznik. Następnie 300 osób ruszyło do dwugodzinnego maratonu, prowadzonego przez niezawodnych w takich sytuacjach instruktorów zumby: Izę Kuszę, Darię Krakowską, Olę Mierzchałę, Asię Kanicką, Paulinę Gidaszewską, Kingę Jaworską, Sebastiana Jakubowskiego, Sebastiana Michalskiego i Marikę Wojtowicz-Puchalską.

Impreza pozwoliła zasilić rachunek na leczenie malutkiego ostrowianina kwotą 5.108,50 zł.

Składamy podziękowania firmom i osobom, które wsparły organizację imprezy: Oriflame – Ostrów Wielkoposlki, Salon Fryzjerski „Estilo”, Dariusz Płókarz, Paweł Moch i Kinga Bartczak.

Patronatem medialnym imprezę objęły Radio Eska i Tuba Ostrowa.

Więcej zdjęć na http://www.tubaostrowa.pl/aktualnosci/czytaj/2545/Wielka-Zumba-dla-malego-Wojtusia-foto

Wideo – https://vimeo.com/155140994