Wieczór mikołajkowy w 4c

Data: 9 grudnia, 2014

5 grudnia 2014 roku uczniowie klasy IVc wraz z wychowawczynią postanowili wspólnie spędzić WIECZÓR MIKOŁAJKOWY – wieczór gier planszowych. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18:00 i nie minęło 10 minut jak prawie wszyscy siedzieli przy stołach grając w: statki, prawo dżungli, zgadnij kto to, żabki… Prawie wszyscy??? Tak, tak – ci, którzy mieli mało ruchu w ciągu dnia w szkole, zabrali się do gry w Twistera, już nie przy stole, tylko na podłodze. Rodzice Aleksandra przywieźli dla wszystkich bardzo smaczne pizze, którymi wszyscy się zajadali, aż im się uszy trzęsły. Mama Adama zapewniła nam napoje na ten wspaniały wieczór, a z klasowych funduszy zakupione zostały słodycze. Czas uciekał nieubłaganie i zanim się wszyscy spostrzegli, dobiegła godzina 21:30 i trzeba było wracać do domów. Uczniowie na pożegnanie otrzymali słodki upominek mikołajkowy, tzw. kalendarz adwentowy. Mamy nadzieję, że niedługo powtórzymy ten udany wieczór.