WIECZÓR GIER PLANSZOWYCH W KLASIE Va

Data: 29 września, 2013

Tegoroczny Dzień Chłopca klasa Va wraz z wychowawcą postanowiła uczcić w nietypowy sposób. Spotkaliśmy się w piątkowe popołudnie i urządziliśmy sobie wieczór gier planszowych. Uczniowie rozegrali zacięte pojedynki w „Monopoly”, „5 sekund”, „Yengę”, „Zgadnij, kto”, „Minotaurusa”, gry karciane, a nawet w szachy! Najwięcej śmiechu dostarczył wszystkim zwariowany „Twister”, w którym uczestnicy dokonywali iście cyrkowych akrobacji na kolorowych planszach. Uczniowie spędzili bardzo wesoły i atrakcyjny wieczór w swoim towarzystwie, a dodatkową niespodzianką zorganizowaną przez dziewczyny była pizza dla wszystkich! Posileni mieliśmy jeszcze wiele energii do kolejnych pojedynków. Późnym wieczorem uczniowie opuścili szkołę z postanowieniem, że takie spotkania musimy organizować częściej.