Wesoło nagrodziliśmy najlepszych

Data: 26 czerwca, 2016

Tradycją Szkoły Podstawowej nr 5 jest to, że ostatni apel przed zakończeniem roku szkolnego poświęcony jest podsumowaniu osiągnięć uczniów w  konkursach, turniejach i zawodach sportowych. Jest to forma wyróżnienia uczniów, którzy pracowali, by osiągnąć sukces, a także  czas, by na finiszu roku szkolnego im za to podziękować.

W środę 22 czerwca, cała społeczność szkolna klas 4–6 spotkała się w hali sportowej na apelu „Nagradzamy najlepszych”, ale już na początku uroczystości wiadomo było, że tegoroczna edycja będzie miała inną formę, niż w latach poprzednich. A stało się to za sprawą grupy nauczycieli, którzy poprzebierani za postaci z kreskówek i klaunów stworzyli atmosferę do dobrej zabawy. Oczywiście zaprezentowano osiągnięcia wszystkich uczniów, którzy w różnych dziedzinach zdobywali laury, a towarzyszyła temu eksplozja dobrego humoru, radości i śmiechu. Wszyscy laureaci otrzymali drobne upominki, zorganizowane przez panią Małgorzatę Płókarz, a całość prowadziła pani Maria Juśkiewicz – opiekun grupy wiekowej i pomysłodawca przedsięwzięcia, a o stroje zadbała pani Agnieszka Organista i „Bajkowy Świat”.