Wesoło nagrodziliśmy najlepszych

Data: 27 czerwca, 2017

Tradycją Szkoły Podstawowej nr 5 jest to, że ostatni apel przed zakończeniem roku szkolnego poświęcony jest podsumowaniu osiągnięć uczniów w  konkursach, turniejach i zawodach sportowych. Jest to forma wyróżnienia uczniów, którzy pracowali, by osiągnąć sukces, a także  czas, by na finiszu roku szkolnego im za to podziękować.

W środę 21 czerwca, cała społeczność szkolna klas 4 – 6 spotkała się w hali sportowej na apelu „Nagradzamy najlepszych”. Tegoroczna edycja nawiązała do formy, wprowadzonej w roku poprzednim, której celem, oprócz uhonorowania laureatów konkursów i zawodów sportowych, było wprowadzenie społeczności szkolnej w letni, wakacyjny nastrój. A stało się to za sprawą grupy nauczycieli, którzy poprzebierani za postaci z kreskówek i klaunów stworzyli atmosferę do dobrej zabawy. Oczywiście zaprezentowano osiągnięcia wszystkich uczniów, którzy w różnych dziedzinach zdobywali laury, a towarzyszyła temu eksplozja dobrego humoru, radości, śmiechu i tańca. Wszyscy laureaci otrzymali drobne upominki, zorganizowane przez panią Małgorzatę Płókarz – członka Zarządu Osiedla Krępa,  całość prowadziła pani Maria Juśkiewicz – opiekun grupy wiekowej i pomysłodawca przedsięwzięcia, a o stroje zadbała pani Agnieszka Organista i „Bajkowy Świat”.