WARTO POMAGAĆ INNYM

Data: 8 stycznia, 2018

Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia członkowie Szkolnego Koła PCK i Koła Żywego Słowa przeprowadzili zbiórkę słodyczy dla małych pacjentów z oddziałów szpitalnych w naszym mieście oraz żywności o długim terminie ważności dla rodzin korzystających z pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża w Ostrowie Wielkopolskim. W sumie udało się zebrać 370 produktów. Dary dostarczono do Biura Zarządu Rejonowego PCK przy ul. Wolności, natomiast słodycze dla swoich wychowanków osobiście odebrała pani Marta Pawlak, która na co dzień pracuje ze swoimi podopiecznymi w świetlicy szpitalnej. Świąteczne paczki przygotowane przez oddział PCK otrzymało także 15 rodzin z naszej szkoły. Wszystkim uczniom, rodzicom, wychowawcom, nauczycielom oraz tym, którzy przyłączyli się do naszej akcji serdecznie DZIĘKUJEMY za pomoc i ogromny dar serca.