WARTO BYĆ DOBRYM…

Data: 28 grudnia, 2016

W okresie przedświątecznym członkowie Szkolnego Koła PCK i Koła Żywego Słowa przeprowadzili zbiórkę artykułów papierniczych, przyborów szkolnych, gier i puzzli dla świetlicy szpitalnej. Następnie zbierali słodycze, produkty żywnościowe o długim terminie ważności na Święta Bożego Narodzenia dla rodzin korzystających z pomocy PCK w Ostrowie Wielkopolskim oraz dla małych pacjentów szpitalika dziecięcego w naszym mieście. Dary dostarczono do Biura Zarządu Rejonowego PCK przy ul. Wolności i do szpitalika, natomiast paczki ze słodyczami dla swoich wychowanków osobiście odebrała pani Marta Pawlak, która przy okazji wizyty w „Piątce” opowiedziała uczniom o sytuacji swoich podopiecznych z oddziału dla dzieci przewlekle chorych. Wszystkim uczniom, rodzicom, wychowawcom oraz tym, którzy przyłączyli się do naszej akcji „UŚMIECH POD CHOINKĘ” serdecznie DZIĘKUJEMY za ogromny dar serca.