WARSZTATY DLA PRZEDSZKOLAKÓW Z TEATRZYKIEM KUKIEŁKOWYM

Data: 25 lutego, 2014

W piątek 21.02.2014 r, odbyły się w naszej szkole kolejne zajęcia warsztatowe, w których wzięło udział 12 dzieci w wieku przedszkolnym.

Spotkanie składało się z trzech części: teatralnej, plastycznej i muzyczno-ruchowej. W zajęcia zaangażowani byli również uczniowie klasy II d.

Przedszkolaki miały okazję obejrzeć bajkę p.t. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu teatrzyku kukiełkowego ”A ku-ku” prowadzonego przez Jolantę Urbanowicz.

W nawiązaniu do przedstawienia w części plastycznej uczestnicy warsztatów wykonali postać Czerwonego Kapturka techniką kiriorigami pod kierunkiem Marii Szymkowiak.

W części trzeciej dzieci wzięły udział w zabawach muzyczno-ruchowych przygotowanych przez Elżbietę Skrzypek.

Wszyscy milusińscy zabrali do domu wykonane prace oraz otrzymali do pokolorowania ilustracje z postaciami z bajki „Czerwony Kapturek”.