Warsztaty dla przedszkolaków :)

Data: 5 lutego, 2019

Tradycyjnie, już od kilku lat, nasza szkoła gościła najstarsze grupy z zaprzyjaźnionych przedszkoli. Przez trzy dni przedszkolaki uczestniczyły w specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach. Dzieci na zajęciach tanecznych mogły pogimnastykować się w rytm muzyki, na zajęciach plastycznych – wykazały się ogromną kreatywnością i pomysłowością. Na sali gimnastycznej pokazały swoje możliwości sportowe. Z przyjemnością wysłuchały bajek i zapoznały się z biblioteką szkolną. Musiały wytężyć umysły podczas gier planszowych. Nie lada wyzwaniem okazały się warsztaty matematyczne, gdzie dzieci miały za zadanie ułożyć  tangramy. Wszystkie przedszkolaki na zakończenie warsztatów otrzymały dyplomy i drobne upominki na pamiątkę wizyty w Szkole Podstawowej nr 5 . Zmęczeni, ale i bardzo zadowoleni powrócili do swoich przedszkoli. Mamy nadzieję, że jeszcze nas odwiedzą , a kto wie…. może i zostaną uczniami naszej szkoły.
Serdecznie Zapraszamy!