Warsztaty dla dzieci 6-letnich “Podróż po dżungli”

Data: 11 marca, 2014

Już po raz kolejny w piątkowe popołudnie odbyły się w naszej szkole „Cykliczne warsztaty dla dzieci 5 i 6 – letnich – Zaprzyjaźnij się z piątką” w których udział wzięło 18 dzieci. Tym razem pani Ela, Kinga i Basia zabrały dzieci w podróż po Dżungli. Szczegóły spotkania zostawił paniom sam „Król Lew” w liście skierowanym do przybyłych turystów. Podróż zaczęła się od zabaw ruchowych takich jak „Wyścig kangurów” czy „Pościg za ogonem węża. Później Król Lew ogłosił konkurs na najładniejszą puzzlo – kolorowankę. Oczywiście nie mogło też zabraknąć odpowiedniego przebrania, czyli tubylczych sukienek wykonanych samodzielnie przez dzieci, w których to odtańczyli taniec afrykański. Podczas podróży dzieci bawiły się także z kolorową chustą Klanzy w takie zabawy jak „Zoo” i „ Sturie Jajo”. Król Lew przygotował także niespodziankę i zabrał dzieci do jaskini komputerowej, gdzie każdy mógł wykonać zadanie przy tablicy interaktywnej. Na koniec wyprawy wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomiki od Króla Lwa w podziękowaniu za udział w wyprawie po dżungli.