WARSZTATY ANDRZEJKOWE „Wróżki, czarodzieje i czarownice”

Data: 4 grudnia, 2013

Od wróżek, czarodziejów, czarownic i magów zaroiło się podczas kolejnych – andrzejkowych tym razem – warsztatów adaptacyjnych dla pięcio- i sześciolatków w naszej szkole. Dzieci z ochotą wzięły udział w zabawach w kółku. Taniec z balonami dostarczył wielu atrakcji, choć wymagał od wirujących par nie lada zręczności! Każdy uczestnik wykonał samodzielnie zabawnego duszka z ruchomymi oczkami – zabawy było tym więcej, iż koniecznie trzeba było pobrudzić się białą farbą. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały także słodkiego cukierka ze specjalna wróżbą andrzejkową, życzymy, aby się spełniły w najbliższym czasie! Mimo tylu atrakcji, najbardziej i tak podobała się wszystkim zabawa przy muzyce i szaleństwa dyskotekowe. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!