VIII POWIATOWE BIENNALE GRAFIKI I EKSLIBRISU DZIECI I MŁODZIEŻY W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

Data: 23 września, 2013

VIII Powiatowe Biennale Grafiki i Ekslibrisu przebiegało pod hasłem ,,Podróże małe i duże”. Podsumowanie konkursu miało miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim, 20 września 2013 r. Komisja konkursowa w składzie: przewodniczący dr Maciej Guźniczak,- pracownik naukowo-dydaktyczny WPA UAM, Anna Stoch-plastyk oraz Grzegorz Wajchert- plastyk po obejrzeniu prac plastycznych z powiatu ostrowskiego, pleszewskiego i kaliskiego postanowiła przyznać 15 równorzędnych nagród oraz 24 równorzędne wyróżnienia w kategorii: klasy I-III, IV-VI, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły, którzy w kategorii wiekowej: szkoły podstawowe klasy I-III otrzymali jedną nagrodę i dwa wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom gratulowała dyrektor MDK w Ostrowie Wielkopolskim, Anna Torz. Dzieła, będące wytworem dziecięcej wyobraźni, można oglądać w Galerii „Pędzelek” Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie. Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów i gratulujemy!

Nagroda:

Nadia Sikorska klasa II C, opiekun Anna Karpińska;

Wyróżnienia:

– Eryk Bogusławski klasa II C, opiekun Anna Karpińska;

– Nataniel Gryczka klasa II C, opiekun Anna Karpińska.