VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA BOJANOWA

Data: 27 lutego, 2012

W dniach 24-26.02.2012 w Bojanowie k/Leszna odbył się VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA BOJANOWA. W turnieju starowały zespoły: UKS DWÓJKA ZIĘBICE, RMKS RYBNIK, JAS-FBG SOSNOWIEC, TOP-SPIN OLSZTYNEK, SZOK BOJANOWO oraz UKS “PIĄTKA” OSTRÓW WLKP.
Wyniki zespołu UKS “Piątka” Ostrów Wlkp.:
UKS “Piątka” – RMKS Rybnik : 100 : 21
UKS “Piątka” – JAS FBG Sosnowiec : 33 : 75
UKS “Piątka” – Dwójka Ziębice : 43 : 26
UKS “Piątka” – Szok Bojanowo : 42 : 25
UKS “Piątka” – TOP-SPIN Olsztynek: 35 : 25
Kolejność miejsc po turnieju:
1 miejsce: JAS-FBG Sosnowiec,
2 miejsce: UKS “Piątka” Ostrów Wlkp.
3 miejsce: TOP-SPIN Olsztynek
4 miejsce: Szok Bojanowo
5 miejsce: Dwójka Ziębice
6 miejsce: RMKS Rybnik
Najlepszą zawodniczką zespołu z Ostrowa wybrana została Natalia Benedykcińska, królem strzelców całego turnieju Wiktoria Jakubowicz z zespołu ostrowskiego.
Skład zespołu UKS “Piątka” Ostrów Wlkp. i zdobyte punkty w całym turnieju: Weronika Hipp – 47, Anna Walczak – 30, Gabriela Bendkowska – 2, Weronika Kania – 12, Natalia Benedykcińska – 42, Wiktoria Jakubowicz – 77, Bogna Marciniak – 2, Hanna Marcinaik – 0 , Anastazja Grzyb – 0; oraz gościnnie młodziczki Ostrovii SP6: Magda Bińczyk – 39 i Dagmara Dembska – 2. Trener zespołu – Krzysztof Cnotliwy.