VI Powiatowy Konkurs Plastyczny klas I-III “Świat dziecka w obrazach” – wyniki

Data: 18 listopada, 2013

Sprawozdanie z posiedzenia Komisji oceniającej prace plastyczne nadesłane na

VI  Powiatowy Konkurs Plastyczny klas I-III  “Świat dziecka w obrazach”

przebiegający pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego Jarosława Urbaniaka.

W VI edycji konkursu plastycznego udział wzięli uczniowie z trzydziestu dziewięciu szkół podstawowych powiatu ostrowskiego. Na konkurs wpłynęło 639 prac, wykonanych pod kierunkiem dziewięćdziesięciu sześciu nauczycieli.

Dnia 12 listopada 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się posiedzenie komisji oceniającej prace.

Skład Komisji:

• Helena Sawicka – artysta plastyk,
  • Czesław Woś      –  artysta plastyk,
  • Cezary Janiszewski – dyrektor Powiatowej Galerii Sztuki  Współczesnej,
  • Iwona Szwarczyńska – artysta plastyk.

Komisja wyłoniła spośród 628 prac, spełniających warunki regulaminu konkursu:

• 18 prac do równorzędnych nagród
  • 17 prac do równorzędnych wyróżnień

Serdecznie zapraszamy autorów nagrodzonych i wyróżnionych prac wraz z nauczycielami na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się dnia 26.11. 2013 r. o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Grabowskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Ekspozycja prac będzie udostępniona wszystkim uczestnikom konkursu oraz osobom zainteresowanym od 26. 11. 2013 r., do 05.12.2013 r. serdecznie zapraszamy.

UCZNIOWIE  NAGRODZENI  I  WYRÓŻNIENI